Клятва вихователя здоров'я
Клянусь любить своїх дітей,
Їм своє серце віддавати,
Про силу духу піклуватись,
Здоров′я зберігати.
Прислів′я є у нас таке:
«В здоровім тілі – дух здоровий».
Тому для мене головне:
Щоб діти плавали в басейні,
Пили фіточаї смачні;
Зарядка, сауна і фізкультура.
Спіруліна і ревіт,
А ще – загартування, -
Ось все, що треба нам робить,
Аби уникнуть лікування.
Клянуся вчить своїх дітей
Любити Батьківщину,
Та поважать батьків своїх,
Служити Україні.
Учить дітей любить природу
Також, вважаю, необхідно.
Природа – дім наш, любим ми її,
Вона нас любить відповідно.
Клянусь давати всі знання,
Всебічно розвивать дитину,
Щоб самостійно йшла в життя,
Завжди була вона – Людина!
Автор – Жигаленко Н.П.
вихователь СНВК №85
 Контакти
м. Полтава, 36002,
вул. Кагамлика, 31а
e-mail: p.shk.44@gmail.com
 Календар новин
| « | Червень.2026 | | | Пн. | Вт. | Ср. | Чт. | Пт. | Сб. | Нд. | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | | 29 | 30 | | | | | |
 Мапа сайту
|
Як тільки листя почало опадати,
З радістю діти з листям стали грати:
То з листя різних тварин викладали,
То у великі купки листя згрібали.
А найбільше всього діти запам'ятали,
Як високо листя підкидали.
|
Знаю тебе, добре знаю,
Щедрий Святий Миколаю.
Чекає тебе зимова пора,
Жде з нетерпінням уся дітвора.
|
Хто здоровий, той сміється,
Все йому в житті вдається,
Радість б'ється в нім щоднини
Це ж чудово для людини!
Хто здоровий, той не плаче,
Жде його в житті удача.
Він уміє працювати,
Вчитись і відпочивати.
|
Осінь щедра та багата, завітала до нас на свято,
Всім дарує дні чудові, барвисті, різнокольорові.
А ще для нас сюрприз приготувала:
Буде з нами мандрувати і таланти осінні шукати.
|
«ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ ЗНАЙ - ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я ЗБЕРІГАЙ!»
|
Диво дивне, дивина —
Де поділася весна?
Ми гуртом її шукали
І до сонечка гукали:
«Подивись-но з висоти,
Де нам весноньку знайти?»
Каже сонце: «Ось вона!
Спить у пролісках весна.
По снігах вона блукала,
От у лісі й задрімала.
А тепер я залюбки
До весни зроблю стежки!»
Враз з’явилися струмочки,
Задзвеніли як дзвіночки
По долинах, по ярах
І весні вказали шлях.
|
Яке це щастя, як сміються діти,
Уміють щирість й радість передати,
Допомогти комусь у їх ділах.
Уміють руку у біді подати,
І носять світле сонечко в серцях.
Яке це щастя, як радіють діти,
Танцюють чи майструють щось в гуртках...
Й про мрії власні можуть гомоніти,
Знаходять щось цікаве в секціях.
|
Полюбляємо ми дуже, плавати в басейні.
Вправи вправно робимо, ще й у воді граємось.
А в сауні чай смачний куштуємо,
Гріємось і релаксуємо.
|
Настала зима і кожен з нас звик,
Що взимку приходить до нас Новий рік.
Це свято веселе! Ялинка - краса!
Це - казка! Це - диво! Це -чудеса!
|
Малята осінь зустрічали,
До бабусі в гості завітали:
Яблука зривали,
Овочі в корзинки позбирали.
А бабуся діткам віддячила,
Смачні пиріжки напекла.
|
|
|
Сторінка 4 з 5 << < 1 2 3 4 5 > >>
|
|