Клятва вихователя здоров'я
Клянусь любить своїх дітей,
Їм своє серце віддавати,
Про силу духу піклуватись,
Здоров′я зберігати.
Прислів′я є у нас таке:
«В здоровім тілі – дух здоровий».
Тому для мене головне:
Щоб діти плавали в басейні,
Пили фіточаї смачні;
Зарядка, сауна і фізкультура.
Спіруліна і ревіт,
А ще – загартування, -
Ось все, що треба нам робить,
Аби уникнуть лікування.
Клянуся вчить своїх дітей
Любити Батьківщину,
Та поважать батьків своїх,
Служити Україні.
Учить дітей любить природу
Також, вважаю, необхідно.
Природа – дім наш, любим ми її,
Вона нас любить відповідно.
Клянусь давати всі знання,
Всебічно розвивать дитину,
Щоб самостійно йшла в життя,
Завжди була вона – Людина!
Автор – Жигаленко Н.П.
вихователь СНВК №85
 Контакти
м. Полтава, 36002,
вул. Кагамлика, 31а
e-mail: p.shk.44@gmail.com
 Календар новин
| « | Червень.2026 | | | Пн. | Вт. | Ср. | Чт. | Пт. | Сб. | Нд. | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | | 29 | 30 | | | | | |
 Мапа сайту
|
Ми всі одна сім'я,
Єдина ми родина -
Мільйони різних " Я",
А разом - Україна!
|
Нехай усі наші діти будуть здорові під мирним небом незалежної і вільної України.
|
Прийшла зима, а з нею свято,
Яке на радощі багате.
Воно дарує всім надію,
І світлу заповітну мрію.
Різдво Христове величаймо,
І свято Новий рік стрічаймо!
|
"Творімо добро" – це заклик до вчинків, які приносять користь іншим і роблять світ кращим, навіть якщо це маленькі дії, як-от посмішка чи допомога другу. Це вияв співчуття, турботи та бажання допомогти тим, хто цього потребує, незалежно від обставин. Творити добро можна щодня, не очікуючи нічого взамін, адже сам процес є великою винагородою, і добрі вчинки поширюються, як кола по воді.
|
Хай кожна хустка стане символом любові, миру та Божого захисту для кожної україночки. Нехай її кольори прикрашають ваше життя, а її оберіг-береже серце.
З днем української хустки!
|
Я маю право жити на Землі,
Творити, дихати, учитись,
Примножувать багатства всі її,
Своєю Україною гордитись.
|
На стiнi висять снiжинки,
Сяє вогником ялинка,
Сяє кулька кольорова
I памушечка цукрова.
|
Щоб не трапилось з малятами біди,
Треба бути нам готовими завжди:
Не злякає небезпечна ситуація,
Якщо є про неї чітка інформація!
|
Осінь наша, осінь –
Золота година,
Неба ясна просинь,
Пісня журавлина
Бабиного літа
Довгі, білі коси…
І дорослі й діти
Люблять тебе, осінь.
Та не тільки славна
За свою ти вроду –
Урожай іздавна
Ти несеш народу:
Щедра і дорідна,
Пахнеш ти медами,
Славиш край наш рідний
Зерном і плодами!
|
Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.
Виглядає так казково
Восени і парк, і гай,
Розмаїттям кольоровим
Прикрашає осінь край!
|
|
|
Сторінка 2 з 5 << < 1 2 3 4 5 > >>
|
|