Клятва вихователя здоров'я
Клянусь любить своїх дітей,
Їм своє серце віддавати,
Про силу духу піклуватись,
Здоров′я зберігати.

Прислів′я є у нас таке:
«В здоровім тілі – дух здоровий».
Тому для мене головне:
Щоб діти плавали в басейні,
Пили фіточаї смачні;
Зарядка, сауна і фізкультура.

Спіруліна і ревіт,
А ще – загартування, -
Ось все, що треба нам робить,
Аби уникнуть лікування.

Клянуся вчить своїх дітей
Любити Батьківщину,
Та поважать батьків своїх,
Служити Україні.

Учить дітей любить природу
Також, вважаю, необхідно.
Природа – дім наш, любим ми її,
Вона нас любить відповідно.

Клянусь давати всі знання,
Всебічно розвивать дитину,
Щоб самостійно йшла в життя,
Завжди була вона – Людина!

Автор – Жигаленко Н.П. вихователь СНВК №85
 Пошук
 Контакти
м. Полтава, 36002,
вул. Кагамлика, 31а
e-mail: p.shk.44@gmail.com
 Календар новин
«Червень.2026
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Архів новин
Мама найдорожча,мамочка єдина,
Щирі побажання від доньки і сина.
Квіточок пахучих принесли багато,
В цей травневий ранок, у велике свято!
11 травня у нашому садочку відбулася благодійна акція "Квіти мамі". Наші дітки разом з дорослими висаджували цибулинки тюльпанів і нарцисів на клумбах. Дякуємо всім хто долучився до акції! Разом - ми сила!
Всі планети стали в ряд,
Починається парад!
Мчать круг сонечка планети, наче швидкісні ракети,
Стрімголов біжать по світу, по довколишнім орбітам.
Хто летить до Сонця ближче, оббігає коло швидше!
А хто далі - навпаки, дуже довгі там шляхи!
Вихованці середньої групи "Віночок" садили город на підвіконні. Світло, тепло, вода, ґрунт - усе стає зрозумілим, коли малюки самостійно саджають рослини. Через догляд, діти вчаться берегти природу, поважати працю та розуміти цінність кожного живого організму.
Хай пролісок перший дарує Вам ніжність,
А сонце весняне - дарує тепло!
У квітні хай вітер несе Вам надію,
І щастя,і радість, і тільки - добро!!!
Теплий промінь березневий,
Розбудив дзвінку весну,
Ароматом квітів перших,
День святковий огорнув!
Зиму проводжаємо,
Весну зустрічаємо-
Смачними млинцями,
Всіх пригощаємо!
Зранку ще кричать ворони,
Всі ворони, не одна,
Що сьогодні ,так, сьогодні
стрінуться зима й весна.
При зимі - сніги й морози,
при весні - квітки і грози;
Хто з них візьме гору,
той і зайде до двору!!!
Зимонько,голубонько,
В білім кожушку,
Любимо ми бігати
По твоїм сніжку!
Всім рум'яниш личенька,
Ти о цій порі.
І ладнаєш ковзанки
В нашому дворі!
Він - не лялька й не людина,
На снігу стояти звик
В нього ніс - смачна морквина,
Хто це? Звісно - сніговик!
Сторінка 1 з 3 1 2 3 > >>
© 2026 Авторські права Початкова школа №44