Клятва вихователя здоров'я
Клянусь любить своїх дітей,
Їм своє серце віддавати,
Про силу духу піклуватись,
Здоров′я зберігати.

Прислів′я є у нас таке:
«В здоровім тілі – дух здоровий».
Тому для мене головне:
Щоб діти плавали в басейні,
Пили фіточаї смачні;
Зарядка, сауна і фізкультура.

Спіруліна і ревіт,
А ще – загартування, -
Ось все, що треба нам робить,
Аби уникнуть лікування.

Клянуся вчить своїх дітей
Любити Батьківщину,
Та поважать батьків своїх,
Служити Україні.

Учить дітей любить природу
Також, вважаю, необхідно.
Природа – дім наш, любим ми її,
Вона нас любить відповідно.

Клянусь давати всі знання,
Всебічно розвивать дитину,
Щоб самостійно йшла в життя,
Завжди була вона – Людина!

Автор – Жигаленко Н.П. вихователь СНВК №85
 Пошук
 Контакти
м. Полтава, 36002,
вул. Кагамлика, 31а
e-mail: p.shk.44@gmail.com
 Календар новин
«Березень.2024
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів новин
Історія закладу
У місті Полтава, в мальовничому куточку по вулиці Кагамлика, стоїть велика світла споруда – спеціалізований начально-виховний комплекс, що має поетичну назву «Лебідка».

Тут оздоровлюється, виховується і навчається понад 400 дітей.

Історія нашого закладу розпочалася багато років тому, коли виробничим об′єднанням «Знамено» у 1982 році було відкрито ясла-садок №85.

«Її ім'я промовляють у молитвах люди в багатьох домівках Полтави... Вона, всупереч діагнозам лікарів витягає дітей із заплутаного клубка задавлених хвороб, віддає таку любов, на яку не завжди в змозі розщедритися навіть рідні батьки,» - так говориться у «Вечірній Полтаві» про завідуючу цього міського санаторію-комплексу Аллу Петрівну Островну. Саме завдяки їй на його базі у 1994 році відкритий міський центр реабілітації дітей, які постраждали від чорнобильської катастрофи.

Навчально-виховний заклад зростав, міцнів, розвивався. Щоб успішно вирішувати питання наступності, неперервної дошкільної та початкової освіти, відпрацювати єдині програми, щоб вивчати пріоритетні напрямки діяльності, а також продовжувати оздоровлення і загартування дітей від 2 до 10 років, виникла потреба створення на базі ясел-садка принципово нового закладу.

Рішенням міськвиконкому у 1997 році відкривається експериментальний майданчик-комплекс «ясла–садок-початкова школа» №85 для дітей, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, а також організовано експериментальну роботу по впровадженню комплексної програми розвитку дітей «Росток» з поглибленим вивченням англійської мови.

З 2000 року закладом керує Ландар Тетяна Григорівна, покликанням якої є віддавати серце і душу дітям.

З 2005 року «Лебідка» стає спеціалізованим навчально-виховним комплексом (фізкультурно-оздоровча спеціалізація).

Основним змістом систематизованого і узагальненого передового педагогічного досвіду колективу є розробка нової системи форм і методів, що сприяють розкриттю духовно-емоційних, розумових, фізичних здібностей дітей; забезпечення особистісного всебічного розвитку здорових, з творчим потенціалом учнів, розуміння та урахування індивідуальних можливостей і потреб дитини, формування загальнолюдських цінностей громадянина України.

Під керівництвом вчених Полтавської медичної академії – академіка М.М. Пєшого та завідуючої кафедри дитячих хвороб Г.М. Траверсе розроблений комплекс лікувально-профілктичних заходів, що включають:
  • дотримання санітарно-гігієнічного режиму;
  • спортивні заходи;
  • профілактика респіраторних захворювань;
  • сеанси фітотерапії;
  • здоров′язберігаючі технології тощо.

Для цього в закладі створені всі умови. Є два басейни (один – круглорічний), дві спортивно – гімнастичні зали, одна – тренажерна з 20 видами спортивних снарядів, сауна, спортивний майданчик для спортивних ігор та вправ на вулиці.

Для різнобічного гармонійного розвитку дітей у спеціалізованому навчально-виховному комплексі працюють гуртки: школа спортивної гімнастики «Росток», танцювально-хореографічна студія «Лебідка», гурток корекційної гімнастики та рукопашного бою, гуртки англійської мови та художньо-естетичного спрямування.

В результаті ціленаправленої, систематичної, злагодженої співпраці колективу комплексу та сім'ї, діти ростуть у нас здоровими та розумними, спритними та витривалими, загартованими і життєрадісними, люблять свою «Лебідку».

Згідно рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 25 квітня 2019 року "Про зміну типів та назв закладів загальної середньої освіти міста Полтави" змінено тип та назву закладу СНВК№85 на Початкова школа №44 Полтавської міської ради.








© 2024 Авторські права Початкова школа №44