![]() Клятва вихователя здоров'я
Клянусь любить своїх дітей,
Їм своє серце віддавати, Про силу духу піклуватись, Здоров′я зберігати. Прислів′я є у нас таке: «В здоровім тілі – дух здоровий». Тому для мене головне: Щоб діти плавали в басейні, Пили фіточаї смачні; Зарядка, сауна і фізкультура. Спіруліна і ревіт, А ще – загартування, - Ось все, що треба нам робить, Аби уникнуть лікування. Клянуся вчить своїх дітей Любити Батьківщину, Та поважать батьків своїх, Служити Україні. Учить дітей любить природу Також, вважаю, необхідно. Природа – дім наш, любим ми її, Вона нас любить відповідно. Клянусь давати всі знання, Всебічно розвивать дитину, Щоб самостійно йшла в життя, Завжди була вона – Людина! Автор – Жигаленко Н.П.
вихователь СНВК №85
Пошук
![]() вул. Кагамлика, 31а тел. (0532) 59-39-86 e-mail: p.shk.44@gmail.com ![]() ![]() ![]() |
Як боротися з дитячою істерикою?
Кожен з батьків коли - небудь обов'язково стикався з цим, не самим приємним моментом з життя дитини - істерикою. Губи затремтіли, на очах з'явилися сльози. почувся несамовитий крик. І потім кілька хвилин (а іноді й довше) - усе на одній і тій же високій ноті. Таке може вивести з себе не тільки ласкаву й люблячу маму, але і вічно незворушного і спокійного тата.А якщо істерика трапилася в людному місці (кафе, магазині, дитячий майданчик), то ефект збільшується в багато разів. Але давайте не будемо виходити із себе, а замість цього спробуємо розібратися спочатку в причинах такої поведінки дитини.
По - перше, дитина в більшості випадків не хоче і не вміє чекати. Всі бажання, які у неї з'явилися, їй хочеться реалізувати негайно. А дуже часто це неможливо. І ми з вами це розуміємо. А от дитина - ні. Вона розуміє тільки те, що рішенням батьків її бажання залишилися невиконаними. По - друге, дитина не завжди може сформулювати те, що їй хочеться. Це особливо характерно для дітей 2-3 років. Звичайно, якщо дитині хочеться сік чи цукерку, то проблем виникає. Але часто потреби дитини можуть випереджати її розмовні здібності. У результаті батьки не розуміють, чого хоче їхнє чадо, зате чадо розуміє, що йому знову відмовили. І знову істерика. Ситуацій, в яких починається істерика може бути дуже і дуже багато, але суть весь час залишається однією і тією ж - бажання дитини не були виконані.Так що ж робити? Кидатися виконувати всі мислимі і немислимі бажання дитини? Цікаво. Навіть у тому випадку, якщо у вас є можливість виконати всі її забаганки, не варто цього робити під тиском істерики. Дитина дуже швидко зрозуміє, що це хороший спосіб управління батьками, і тоді вам доведеться витримувати такі бурхливі прояви , нові бажання ще дуже і дуже довго.
19 Січень, 2021 17:17 / Переглянуто: 89
|
![]() |